Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Naše hodnocení na najisto.cz
 

Poděkování za ty Vaše zlaté ruce

10.3.2021

Paní primářko,
chci Vám poděkovat za ty Vaše zlaté ruce, kterými jste mě operovala šedý zákal.
Děkuji.


Poděkování celému týmu

18.1.2021

Chtěl bych Vám srdečně poděkovat za veškerou zdravotní péči, kterou v Očním centru AGEL a v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice poskytujete. Před několika měsíci jsem utrpěl vážné problémy se zrakem. Můj oční lékař mi řekl, že vše je způsobeno změnou počasí a věc neřešil. Poté jsem skončil v jedné krajské nemocnici, zde však vůbec neřešili příčinu problému. Po doporučení jsem se v pátek minulý týden dostal k vám do Očního centra AGEL. A byl jsem zde velmi příjemně překvapený odborností, profesionalitou a přívětivostí veškerého personálu. Především chci vyzdvihnout velmi vysokou odbornost a profesionalitu paní doktorky Martiny Demlové. Po několika měsících mého trápeni našla příčinu problému s okem, nastavila správnou léčbu a včas odeslala na neurologické oddělení v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice. A zde labutí píseň pokračovala. Velmi příjemný personál mě uklidnil, udělal další vyšetření a okamžitě začal řešit příčinu problému.

Ve skupině AGEL pracuji již několik let a jsem velmi rád, že mohu být součástí společnosti, kde všem lékařům, sestrám a ošetřovatelům na pacientovi záleží. S tak vysoce profesionálním přístupem jsem se nesetkal v žádné jiné nemocnici. Děkuji za něj. Mgr. Petr Křístek


Poděkování paní doktorce a optometristce

17.9.2019

Prosím o poděkování a pochvalu pro MUDr. Elišku Ryšavíkovou a optometristku Bc. Markétu Malou za jejich profesní a lidský přístup k pacientům. Proto chodím k očnímu vyšetření ráda. Děkuji, Milena Poučová.


Poděkování paní primářce

23.4.2019

Vážení,

dovolte mi, abych touto formou poděkoval paní primářce MUDr. Juhászové, která mi 8.4. a 11.4. operovala šedý zákal, za příjemný přístup a perfektní provedení operace.
Gerhard Pretsch


Pochvala do Vítkova

26.3.2019

Dobrý den, dnes jsem byl na očním vyšetření ve Vítkově, nerad chodím po lékařích, ale dnes jsem byl mile překvapen. Sestřička i paní doktorka Terezka Procházková SUPER - jednání, příjemný tým, maximální spokojenost. Mooooc děkuji. Staněk.


Návštěva optiky

11.12.2018

Dobrý den.
Dne 10.12.2018 odpoledne jsem navštívil OPTIKU na Hornické poliklinice v Ostravě, protože mi neseděly dobře brýle - no,  nějaký ten rok už mají odsloužený. Jenže, v této optice jsem si koupil nedávno dvoje nové brýle - na čtení a na dálku, takže ty staré používám jen doma na počítači, když skla jsou vpořádku. Paní v OPTICE byla velmi příjemná, s úsměvem vzala brýle a jako kouzelník na jevišti během několika vteřin srovnala postraničky a opěrky nosu i když, jak řekla - s rizikem, že by mohly prasknout neboť jsou kovové. Brýle sedly jako ulité! Na mou otázku, kolik jsem dlužen - prý to nestálo za řeč - zněla odpověď. A paní připojila též několik rad a nezapomněla popřát i ..... Pěkné vánoce! Inu - vřelé díky za takový přístup k zákazníkům! Do takové prodejny bude radost se vždy vracet. Doporučím známým.                                                                                        Karel Janouš, Ostrava


Poděkování od naší pacientky

20.8.2018

Vážená paní primářko,

jmenuji se Eva K. a v současné době jsem z důvodu nálezu v procesu vyšetření. Víte, už jsem v životě prožila ze zdravotního hlediska mnohé a právě proto mám srovnání z vlastní zkušenosti.

Ráda bych tímto vyzdvihla přístup MUDr. Terezie Procházkové a MUDr. Vitalije Tokarenka, kteří dokázali diagnostikovat a následně spustit sled vyyšetření a to velmi rychle, citlivě a profesionálně. Věřím, že i díky jejich pomoci, bude mít vše dobrý konec.Velice si jich za to vážím a ráda bych toto s Vámi vysdílela.

Děkuji a jsme s pozdravem,

Eva K.


Díky vaší péči konečně vidím svou vnučku

26.4.2018

Vážená paní jednatelko,

chtěl bych touto cestou poděkovat za péči, která mi byla ve vašem očním centru věnována. Operace šedého zákalu pro mne byla strašákem, ale díky vašim lékařům a milým sestřičkám, kteří mne zbavili obav a vše mi důkladně vysvětlili jsem operaci obou očí zdárně absolvoval bez jakýchkoliv komplikací a strachu. Paní primářka má zlaté ručičky, je to profesionál na svém místě. Díky vaší péči teď konečně vidím a mohu se věnovat své 3 leté vnučce, která je mým štěstím.
Ještě jednou děkuji a přeji spoustu dalších spokojených pacientů.

S pozdravem,

Karel V.


Poděkování za kvalitní péči

13.3.2017

Dobrý den,

na začátku března jsem měl úraz oka. Léčil jsem se ve Vaší nemocnici u p. doktorky Ryšavíkové. Byl bych velmi rád, kdyby má pochvala mohla být přeposlána jejímu nadřízenému, či nadřízené. Od první návštěvy mě vítal úsměv a vstřícnost. Následovalo opravdu odborné vyšetření a velmi podrobná kontrola oka a léčba. Následné návštěvy se nesly v podobném duchu a poslední návštěva byla velmi podrobná. Až jsem paní doktorku podezříval, že přes mé oko vidí až do mozku. Je možné, že zahlédla uprostřed mé lebky jen drátek, který mi drží uši, jinak tam mám pusto a prázdno (drobné odlehčení). Zpět k seriózní pochvale. Byl jsem velmi spokojen s péčí a přístupem paní doktorky Ryšavíkové. Děkuji za přeposlání mého poděkování na příslušná místa. Více takových odborníků a bude veseleji na světě.

Děkuji
R.A., Ostrava


Poděkování

14.6.2016

Nečekal jsem, že se mi tak rychle vrátí zrak, je to zázrak.

Pacient z Polska.


Poděkování

23.11.2015

I am an exchange student from Australia and can say it  was a great experience to visit the " EYE centrum". The optometrist  is very friendly and explains everything clearly. The Main reason why I visited  this optometrist is because I heard he can speak English very properly and moreover  is kind and very honest, (Not like other places that try to sell things you really don't need )   I have a great experience and will recommend him to all my friends. 

Mr. Justin Zee


Poděkování za skvělý přístup

19.11.2015

Dobrý den,

dne 5.11.2015 jsem ve vašem očním centru podstoupila operaci šedého zákalu. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem setřiček a pana doktora Kunce, který mne operoval. Tímto vám chci moc poděkovat a vyslovit nesmírné díky...

Michaela Sobotová
Ostrava


Poděkování za péči

4.9.2015

Dobrý den, vzhledem k tomu, že na Vašich stránkách nemáte prostor pro sdělení pochvaly / pouze stížností/, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a pochvalu. Moje maminka byla objednaná na OCT vyšetření. Atmosféra vstřícnosti, profesionality a příjemného prostředí svědčí o vysoké firemní etice. Mohu srovnávat - jsem zdravotník a také už i pacient. 

Velké dík za péči
Leona Pavlíčková