Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

595 633 342 (včetně záznamníku)
595 633 344

O nás

V Očním centru AGEL nabízejí estetické oční operace novým patentovaným přístrojem

31.1.2019

Vyhlazování očních vrásek, redukci jizev, eliminaci převisů víček i další estetické zákroky v oblasti oka nejmodernější metodou si mohou už v těchto dnech vyzkoušet pacienti Očního centra AGEL. Zdravotnické zařízení sídlící v areálu Vítkovické nemocnice v Ostravě nově zakoupilo do své výbavy přístroj Jett Plasma Lift Medical, který představuje špičku v oblasti estetické medicíny.

Jett Plasma Lift Medical je relativně malý přístroj pracující na bázi stejnosměrného proudu, který vytváří výboj v ionizovaném prostředí a pomocí škály kosmetických hlavic dovede redukovat řadu estetických nedokonalostí v citlivé oblasti oka.

„Pomocí tohoto nového moderního přístroje můžeme pacientům pomoci řešit jejich obtíže s očními vráskami, jizvičkami i žilkami v okolí očí, ale také eliminovat nevzhledné převisy víček,“ vysvětluje MUDr. Jana Juhászová, primářka Očního centra AGEL, a dodává, že hlavní výhoda ošetření tímto přístrojem je v tom, že je celý zákrok neinvazivní.

„V rámci zlepšování služeb pro pacienty se snažíme nacházet řešení co nejpříjemnější a nejpohodlnější ve všech ohledech, a v tomto směru je Jett Plasma Lift Medical naprostou jedničkou. Ošetření přístrojem je rychlé, minimálně bolestivé a nevyžaduje žádné zásahy do těla. Máme proto upřímnou radost, že tuto metodu můžeme našim klientům jako první v kraji nabídnout právě my,“ dodává MUDr. Juhászová.

„Zároveň nabízíme možnost ošetření či koupě nového intenzivního séra proti vráskám a pigmentovým skvrnám s posilujícím efektem. Toto sérum regeneruje, vyživuje, zklidňuje a omlazuje díky svému jedinečnému složení s vitamínem C, pantenolem, kyselinou hyaluronovou a dalšími aktivními substancemi,“ doplňuje Ing. Monika Durníková, obchodní manažerka Očního centra AGEL.

Zájemci o ošetření přístrojem Jett Plasma Lift Medical se mohou objednávat přímo v Očním centru AGEL v Ostravě, nebo na telefonické lince 595 633 342 i bez žádanky či doporučení. Ošetření není hrazeno ze zdravotního pojištění.

Oční centrum AGEL ročně ošetří až 27 000 klientů a provede na dva až tři tisíce operací. Specializuje se na refrakční operace a chirurgii předního segmentu oka, zejména operace šedého zákalu. Kromě operační péče poskytuje komplexní diagnostickou péči na úrovni současných poznatků medicíny, diagnostiku a farmakologickou léčbu zeleného zákalu a onemocnění sítnice. Hlavní pracoviště sídlí v areálu Vítkovické nemocnice v Ostravě, samostatné ambulance má centrum také ve Vítkově.

zpět na novinky