Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

+420 595 633 342
+420 595 633 344

Poskytované služby

Jett Plasma Lift Medical

Jett Plasma Lift MEDICAL je prvním patentovaným stejnosměrným elektrokauterem na světě vyrobeným v České republice. Jedná se o moderní sofistikovaný lékařský přístroj, který produkuje plasmový výboj. Ten je generován bezpečně, vysoké napětí je mezi špičkou zařízení a uzemněnou kůží pacienta. Díky tomuto velmi tenkému výboji < 0.1 mm, je možné léčit plochy v okolí očí s maximální přesností. Pomocí škály výměnných hlavic dovede redukovat řadu estetických nedokonalostí nejen v citlivé oblasti oka, obličeje, ale i dekoltu a jinde.

Stáhněte si prospekt Jett plasma Lift Medical

Jett Plasma Lift MEDICAL disponuje několika stupni intenzity a může tak být použit k různým účelům:
Z kosmetických zákroků jmenujme například zvedání pokožky, vyhlazení vrásek, obnova pojivové tkáně, začlenění aktivních složek v příliš hlubokých vrstvách kůže, zvýšení elasticity a tak dále. Výsledky kosmetických zákroků jsou ihned viditelné, léčba je zcela bezbolestná a efekt je dlouhodobý. 

Jett Plasma Lift MEDICAL je vhodný pro:
Odstranění hlubokých vrásek, redukci pigmentových skvrn a stařeckých skvrn na rukou, odstranění fibromů, bradavic, červených a fialových žilek, korekci jizev, obličejovému a tělovému liftingu, odstranění strií, odstranění jizviček po akné, k léčbě aktivního akné a další. 

Použití přístroje

  • Obličej
  • Dekolt
  • Prsa
  • Ruce
  • Břicho
  • Nohy

Kontraindikace

Při epilepsii, těhotenství, přítomnosti kovových kloubních náhrad v těle, kardiostimulátoru, probíhajícím zánětu, kožní léze, nádorové onemocnění, křečové žíly, problémy s kostmi.

Veškerá ošetření přístrojem Jett Plasma Lift Medical(JPLM) provádíme ambulantně.

Jett serum Liftvital

Je intenzivní dermaestetické sérum pro klienty, kteří se aktivně zajímají o estetiku a neponechávají svůj vzhled podléhat procesu stárnutí.

Sérum je speciálně vyvinuté pro následnou péči po estetických a kosmetických zákrocích, které navozují proces rejuvenace pokožky a omezují tvorbu vrásek v obličeji.

Sérum je určeno pro denní použití pod běžně používaný oblíbený hydratační krém nebo make-up.

Nemá na rozdíl od jiných sér omezení použití v oblasti očí, spíše naopak! Působí zde velmi příznivě, především při použití po estetickém zákroku Jett Plasma Medical, kdy dokáže prosvětlit oční okolí a dát tak očím vyniknout. Po provedených estetických zákrocích napomáhá především omezit tvorbu pigmentací (např. po JPLM nebo laseru) a zklidní pokožku.

Při denním použití se dostaví cca do dvou minut liftingový efekt a při dlouhodobém používání můžeme pozorovat již po několika týdnech značné omezení tvorby vrásek. Pleť se používáním séra prosvětlí, sjednotí a rozjasní.

Sérum Liftvital neobsahuje parabeny a silikony.

Více informací o cenách jednotlivých ošetření naleznete v ceníku.

*Cena je orientační, závisí dle rozsahu. Pro upřesnění ceny doporučujeme konzultaci s naším lékařem.